Atrodi telefonus, datorus, fotokameras un citas preces interneta veikalos

Dāvana 4U- Interneta veikals, kas rada prieku no attāluma ...

Dāvana4U ir dinamisks un inovatīvs interneta dāvanu veikals, specializējies dāvanās sievietēm un vīriešiem, piedāvājot plašu klāstu produktu, kas apmierinās dažādas gaumes un vajadzības. Mūsu sortiments ietver visu, sākot no elegantiem vannas pušķiem, galda dekoriem un dabīgās akmens rotām līdz praktiskiem ķermeņa kopšanas produktiem, bērnu precēm un mājīgiem interjera priekšmetiem.

Mēs pievēršam lielu uzmanību detaļām un kvalitātei, lai nodrošinātu, ka katrs piedāvātais produkts ir kvalitatīvs un atbilst augstākajiem standartiem. Vai nu jūs meklējat romantisku dāvanu savam partnerim, praktisku dāvanu draugiem, kolēģiem vai īpašu pārsteigumu ģimenes loceklim, mūsu komanda vienmēr ir gatava sniegt jums individuālu palīdzību, lai atrastu perfekto dāvanu risinājumu jebkuram gadījumam.

Iegādājoties no mums, jūs varat būt droši, ka dāvana būs ne tikai kvalitatīva, bet arī piesātināta ar emocijām un prieku. Esam šeit, lai palīdzētu jums radīt brīnišķīgus mirkļus un izpaust savu mīlestību un rūpes savās dāvanās. Uzticieties mums, un mēs garantējam neaizmirstamu dāvanu pieredzi katram saņēmējam!

Mēs priecājamies, ja varam radīt prieku no attāluma, bet arī priecājamies  Jūs satikt *klātienē, mūsu dāvanu veikalā Rīgā - Ganību dambī 22D .

Mūsu produkti nāk no Anglijas, Nepālas, Francijas, Ķīna ,Latvija.-Mēs esam atraduši uzticamus sadarbības partnerus, kas kvalitātes standartus uztver ļoti augstu un mēs priecājamies, ka varam būt maza daļa Latvijā, kas var piedāvāt šīs skaistās , kvalitatīvās preces tepat ! 

Kas mūs atšķir no citiem - Mēs piedāvājam Anglijas ražotāju preces par pievilcīgām cenām Latvijā! Kā arī sadarbojamies ar citām valstīm, kā Slovākija, Nepāla un t.t., lai dotu Jums dažādību un iespēju iegādāties, labu ražotāju preces tepat uz vietas Latvijā ! Piedāvājam  dāvanu komplektus viņai, viņam un bērniem, lai vienā veikalā varētu nopirkt dāvanas un apsveikuma kartiņas visai ģimenei un draugiem ,bet arī piedāvājam atsevišķus produktus, lai lutinātu sevi un draugus. 

Mūsu vīzija: Kļūt pa vadošo dāvanu veikalu Latvijā, nemainot mūsu standartus un vērtības.

Mūsu mērķis  - Iedvesmot cilvēkus dāvināt piemēram:- ne tikai naudu, bet sagādāt taustāmas kvalitatīvas dāvanas pat neizejot no mājām.

Mūsu standarti -Godīga tirdzniecība  , droša iepirkšanās , augsti kvalitātes standarti, atbildība par cilvēkiem un dabu .