Atrodi telefonus, datorus, fotokameras un citas preces interneta veikalos

Dāvana 4U- Interneta veikals, kas rada prieku no attāluma ...

Mēs izveidojām interneta veikalu, lai savus mīļos var apsveikt pēc iespējas vairāk cilvēku, īpaši tie, kas - mūžīgi ceļā, ir tālu, un pat tie, kas nespēj iziet no mājām, bet vēlas pasniegt dāvanas, un radīt prieku visur, pat tur kur tu neesi ...

  • Mūsu produkcija -Ziepju ziedi (lapiņas), nē tie nav grebti ziedi no ziepēm, bet ziepju ziedu lapiņas, kuru sastāvu un lietošanu jūs varat redzēt zem katra ieraksta! Šis ir skaists ziepju ziedu veids, kas izskatās gandrīz kā īsti ziedi! Iemetot siltā vannā, tie graciozi izšķīst, izdalot patīkamu un nomierinošu aromātu un rada unikālu vannošanos pieredzi vai uzglabājams kā dekors, kas atsvaidzina telpu!  Lielākā daļa ziedu pušķu un dekoru ir roku darbs, kas ražots Latvijā -Dāvana4U. 
  • Dāvanu komplekti-Mēs piedāvājam gatavus dāvanu komplektus un iespēju personalizēt dāvanu pēc Jūsu vēlmēm ar precēm no mūsu kataloga. Tur izdomai nav robežu...
  • Individuālās preces- ne vienmēr ir nepieciešams viss komplekts, tāpēc mēs piedāvājam preces iegādāties arī pa vienam un šobrīd aktīvi plānojam paplašināt interjeru sadaļu ar iedvesmojošām kolekcijām no Indunēzijas un Indijas.

Pārējie mūsu produkti nāk no Anglijas, Nepālas, Francijas, Ķīna ,Latvija.-Mēs esam atraduši uzticamus sadarbības partnerus, kas kvalitātes standartus uztver ļoti augstu un mēs priecājamies, ka varam būt maza daļa Latvijā, kas var piedāvāt šīs skaistās , kvalitatīvās preces tepat ! 

Kas mūs atšķir no citiem - Mēs piedāvājam Anglijas ražotāju preces par pievilcīgām cenām Latvijā! Kā arī sadarbojamies ar citām valstīm, kā Slovākija, Nepāla un t.t., lai dotu Jums dažādību un iespēju iegādāties, labu ražotāju preces tepat uz vietas Latvijā ! Piedāvājam  dāvanu komplektus viņai, viņam un bērniem, lai vienā veikalā varētu nopirkt dāvanas un apsveikuma kartiņas visai ģimenei un draugiem ,bet arī piedāvājam atsevišķus produktus, lai lutinātu sevi un draugus. 

Mūsu vīzija: Kļūt pa vadošo dāvanu veikalu Latvijā, nemainot mūsu standartus un vērtības.

Mūsu mērķis  - Iedvesmot cilvēkus dāvināt piemēram:- ne tikai naudu, bet sagādāt taustāmas kvalitatīvas dāvanas pat neizejot no mājām.

Mūsu standarti -Godīga tirdzniecība  , droša iepirkšanās , augsti kvalitātes standarti, atbildība par cilvēkiem un dabu .

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.