- Sidabro ir aukso gaminiai yra patikrinti ir pažymėti praba pagal Latvijos prabavimo biuro reikalavimus.
- Visi gaminiai su brangakmeniais (Deimantas, Smaragdas, Rubinas, Safyras) turi Valstybinės prabavimo inspekcijos akmenų kokybės sertifikatą.
Sidabrinė Rollo grandinėlė 2 mm su raudono aukso padengimu, 45 cm
Elegantiška ir klasikinė 925 sidabro Rollo grandinėlė su raudono aukso padengimu, tinkanti kasdieniam nešiojimui ir pakabukams.
Rollo pynimas išsiskiria apvaliomis ir lygiomis grandimis, suteikiančiomis subtilų ir universalų stilių. 2 mm plotis suteikia elegantišką akcentą, išlaikant komfortą.
45 cm ilgis yra vienas populiariausių klasikinių dydžių.
Sidabrinė Rollo grandinėlė – elegantiškas ir universalus papuošalas kasdienai.
Specifikacija
| Parametras | Informacija |
|---|---|
| Medžiaga | 925 sidabras |
| Padengimas | Raudonas auksas |
| Pynimas | Rollo |
| Plotis | 2 mm |
| Ilgis | 45 cm |
| Svoris | 4.9 g |
| Kilmė | Italija |