- Sudraba un zelta izstrādājumi ir pārbaudīti un iezīmēti ar provi saskaņā ar Latvijas proves biroja prasībām.
- Visiem izstrādājumiem ar dārgakmeņiem (Briljanti, Smaragds, Rubīns, Safīrs) ir Valsts Proves Inspekcijas akmens (аkmеņu) kvalitātes apliecība


Sudraba ķēdīte Kartjē 2 mm ar dimanta apstrādi, 40 cm, Sudrabs 925°
Eleganta un moderna Sudraba 925° Kartjē ķēdīte ar dimanta apstrādi, kas apvieno klasisku dizainu un izteiksmīgu mirdzumu.
Kartjē pinums ir viens no populārākajiem un atpazīstamākajiem ķēdīšu dizainiem, kas izceļas ar elegantiem savienotiem posmiem un universālu stilu. Dimanta apstrādājums piešķir ķēdītei papildus gaismas atspīdumus un greznu spīdumu.
40 cm garums veido elegantu un īsāku kakla līniju, kas lieliski piemērota gan valkāšanai atsevišķi, gan kombinācijā ar kuloniem.
Sudraba Kartjē ķēdīte – eleganta rota ar izteiksmīgu spīdumu un modernu dizainu.
Specifikācija
| Parametrs | Informācija |
|---|---|
| Materiāls | Sudrabs 925° |
| Pinuma veids | Kartjē |
| Apstrāde | Dimanta apstrādājums |
| Platums | 2 mm |
| Garums | 40 cm |
| Svars | 4.3 g |
| Ražotājvalsts | Itālija (IT) |