- Sudraba un zelta izstrādājumi ir pārbaudīti un iezīmēti ar provi saskaņā ar Latvijas proves biroja prasībām.
- Visiem izstrādājumiem ar dārgakmeņiem (Briljanti, Smaragds, Rubīns, Safīrs) ir Valsts Proves Inspekcijas akmens (аkmеņu) kvalitātes apliecība


Sudraba ķēdīte Kartjē 2 mm ar dimanta apstrādi un sarkanā zelta pārklājumu, 40 cm
Eleganta un izsmalcināta Sudraba 925° Kartjē ķēdīte ar dimanta apstrādi un sarkanā zelta pārklājumu, kas apvieno klasisku luksusa stilu un modernu eleganci.
Kartjē pinums ir viens no populārākajiem un atpazīstamākajiem ķēdīšu dizainiem, kas izceļas ar elegantiem savienotiem posmiem un universālu izskatu. Dimanta apstrādājums piešķir ķēdītei papildus mirdzumu un gaismas atspīdumus, radot greznu efektu.
40 cm garums veido elegantāku un īsāku kakla līniju, kas lieliski piemērota gan valkāšanai atsevišķi, gan kombinācijā ar kuloniem.
Sudraba Kartjē ķēdīte – moderna un eleganta rota ar izteiksmīgu spīdumu.
Specifikācija
| Parametrs | Informācija |
|---|---|
| Materiāls | Sudrabs 925° |
| Pārklājums | Sarkanais zelts |
| Pinuma veids | Kartjē |
| Apstrāde | Dimanta apstrādājums |
| Platums | 2 mm |
| Garums | 40 cm |
| Svars | 4.4 g |
| Ražotājvalsts | Itālija (IT) |